Archiwum aktualności - 2010 / 2011 | Zobacz inne lata

Najlepsi pożeracze książek2011-06-21

17 czerwca grupa uczniów - najlepszych czytelników w roku szkolnym 2010/2011 oraz finalistów konkursów organizowanych w ramach akcji CAŁY WROCŁAW CZYTA DZIECIOM udała się do ZOO na 8. finał tej akcji. Nasza szkoła była najlepszą placówką w miesiącu lutym w akcji "Razem dla Małp Człekokształtnych" - polegającej na zbieraniu puszek aluminiowych i z tej okazji otrzymaliśmy nagrody ufundowane przez WPO ALBA SA. Julia Turczyn indywidualnie została uhonorowana jako najlepszy zbieracz. Uczennice klas piątych: Natalia Romek, Nina Oszczanowska i Ania Decker odebrały upominki ufundowane za prace nagrodzone w konkursie REGULAMIN ZACHOWANIA SIĘ W ZOO - Natalia zdobyła Grand Prix, a Ania i Nina trzecie miejsce.

Wszystkim dzieciom uczestniczącym w imprezie Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz czytał wiersz A. Fredry "Małpa w kąpieli". Oprócz zabaw, które przygotowali dla nas organizatorzy akcji, mogliśmy pozwiedzać ZOO i pooglądać wszystkie zwierzęta, z czego skwapliwie skorzystaliśmy. Impreza bardzo nam się podobała!