Archiwum aktualności - 2010 / 2011 | Zobacz inne lata

Zakładka ekologiczna2011-05-13

Rozstrzygnięcie 6 edycji konkursu ZAKŁADKA EKOLOGICZNA - Zwierzęta z wrocławskiego ZOO. 11 maja w Filii nr 36 Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu odbył się finał konkursu plastycznego ZAKŁADKA EKOLOGICZNA - Zwierzęta z wrocławskiego ZOO. Była to już 6 edycja konkursu organizowanego przez naszą szkołę we współpracy z kierownikiem Filii nr 36 MBP we Wrocławiu panią Alicją Ozdobą. Honorowy patronat nad konkursem objęli organizatorzy akcji CAŁY WROCŁAW CZYTA DZIECIOM. Do konkursu przystąpiło 26 wrocławskich szkół podstawowych, które nadesłały 384 prace. 11 maja w bibliotece przy ul. Żeromskiego 79 nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie odebrali dyplomy przygotowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz upominki rzeczowe. O oprawę artystyczną przedsięwzięcia zadbała pani Małgorzata Jurkiewicz, która przygotowała ze Szkolnym Kołem Teatralnym przedstawienie o myszy i trzech słoniach, piosenkę w języku angielskim, oraz skecz o chorym doktorze. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani słodkościami. Wystawę pokonkursową można oglądać do 20 czerwca.

Dziękujemy i zapraszamy za rok.