Archiwum aktualności - 2010 / 2011 | Zobacz inne lata

"Jan Paweł II - życie i dzieła"2011-04-04

W dniu 31 marca odbył się konkurs międzyszkolny pod tytułem "Jan Paweł II - życie i dzieła". Do finału, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 78 zakwalifikowały się następujące osoby: Karolina Wróblewska 4a, Natalia Borys 4c, Aleksandra Łazaruk 4c, Katarzyna Dobosiewicz 6a, Viktoria Jędrasik 6a, Karolina Kalinowska 4c, Michał Bartoszek 4c, Joanna Pszon 4c, Paulina Pilat 4c i Martyna Matys 4c.

Finał konkursu był dwuetapowy. Do pierwszej części pisemnej przystąpili wszyscy uczestnicy finału. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 8 dzieci, które zdobyła największą ilość punktów. Z naszej szkoły były to Joanna Pszon i Karolina Wróblewska. Uczestnicy odpowiadali na pytania zadawane przez komisję. Olbrzymia wiedza spowodowała wyrównaną walkę aż do dogrywki. Ostatecznie cieszyliśmy się wraz z Karoliną z jej 2 miejsca.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym uczestnikom konkursu gdyż udowodnili, że osoba, życie i dzieła Jana Pawła II są im bardzo dobrze znane i chcą żyć tym, co głosił i świadczył nasz wielki rodak.