Archiwum aktualności - 2009 / 2010 | Zobacz inne lata

Zbiórka makulatury2010-03-19

W marcu wróciliśmy do tradycji zbierania makulatury. Tym razem udało nam się zebrać ponad 1 tonę. Brawo!!. Jeszcze raz zachęcam wszystkich uczniów i ich rodziców do segregowania odpadów .Pieniądze uzyskane ze zbiórki w kwocie 275 zł. zostaną przeznaczone na zakup książek do biblioteki szkolnej. Kolejna zbiórka odbędzie się po Świętach Wielkanocnych w kwietniu i będzie miała podobny przebieg jak marcowa. Na boisku szkolnym stanie kontener, do którego można wrzucać makulaturę od 7.00 do 14.00. Proszę pamiętać o zgłoszeniu do bibliotekarza faktu przyniesienia przez ucznia makulatury. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w ostatniej zbiórce i czekam na propozycje tytułów książek, które chcielibyście widzieć w bibliotece szkolnej.

Wasz bibliotekarz

Pobierz - lista uczestników zbiórki makulatury marzec 2010