Archiwum aktualności - 2007 / 2008 | Zobacz inne lata

Nasi najlepsi2007-09-27

Uroczysta gala wręczenia stypendiów Samorządu Wrocławia w ramach Uczniowskiego Programu Stypendialnego i Studenckiego Programu Stypendialnego.

Dnia 18 września 2007 w Teatrze Muzycznym Capitol odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów Samorządu Wrocławia w ramach Uczniowskiego i Studenckiego Programu Stypendialnego.

Stypendia dla uczniów w ramach Uczniowskiego Programu Stypendialnego w roku szkolnym 2007/2008 zostały przyznane na podstawie Uchwały Nr III/18/06 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 28 grudnia 2006 roku w sprawie zasad i trybu udzielania stypendiów uczniom w ramach Uczniowskiego Programu Stypendialnego.

Analizie poddano 377 wniosków. Przyznano stypendium 94 uczniom placówek oświatowych miasta Wrocławia (40 uczniów ze szkół podstawowych, 40 z gimnazjum oraz 14 ze szkół ponadgimnazjalnych) na okres wrzesień 2007 - czerwiec 2008 roku w kwocie 150 zł/miesiąc dla uczniów szkół podstawowych, 200 zł/miesiąc dla uczniów gimnazjum oraz 250 zł/miesiąc dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Jesteśmy bardzo dumni, że po raz kolejny stypendium otrzymał uczeń naszej szkoły Tomasz Drab, ubiegłoroczny zdobywca tytułu "Prymusa szkoły". Brawo Tomek!!!!

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia wielu sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do zaplanowanych celów.

Najlepszy mikroskop nie przyczyni się do rozwoju nauki, gdy go się trzyma w szafie.

Ludwik Hirszfeld