Archiwum aktualności - 2007 / 2008 | Zobacz inne lata

Czwórbój przyjaźni2008-05-07

07.05.2008r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Ela Putek V a, Agnieszka Bodnar V a, Dawid Jędrasik V a, Ania Oksiak VI d, Basia Piotrowska VI d, Nikola Biały VI a, Kamil Bobryk VI d, Kamil Oleksy VI d, Karol Kiszteliński VI d, Mateusz Szymczak VI d, Dominik Krzywda VI d, wzięła udział w Lekkoatletycznym Czwórboju Przyjaźni, który odbył sie na Stadionie Olimpijskim. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie szkoły z dzielnicy Śródmieście. Dzieci zmagały sie w nastepujących konkurencjach: rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na 60 metrów i bieg długi- dziewczynki- 600 metrów, chłopcy- 1000 metrów. Wszystkim serdecznie gratuluję i zachęcam pozostałe dzieci z naszej szkoły do aktywnego spędzania czasu wolnego.