Archiwum aktualności - 2006 / 2007 | Zobacz inne lata

Pierwszy dzień wiosny2007-03-21

Jak co roku z utęsknieniem czekaliśmy na Pierwszy Dzień Wiosny. Tego dnia obowiązującym elementem stroju ucznia był kolor zielony. Zazieleniło się w salach lekcyjnych i na korytarzach szkolnych. Choć na dworze było jeszcze zimno, każdy czuł, że wiosna jest już bardzo blisko. Klasy młodsze 0- 3 miały szansę zaprezentować się na Festiwalu "Zielona piosenka". Wszyscy okazali się świetni, każda klasa otrzymała nagrodę- grę planszową.

Klasy 4-6 rywalizowały ze sobą również w konkursie muzycznym pt. "Turystyczna piosenka". Wygrała niesamowicie przebrana klasa 6c z piosenką "My cyganie". Drugie miejsce zajęła klasa 4b, a trzecie miejsce zajęła klasa 5c.

Najciekawsze prezentacje zostały nagrodzone, ale brawa należą się wszystkim uczestnikom zabawy.

Nie tylko bawiliśmy się. Pani Beata Wiśniewska wręczyła podziękowania i nagrody najlepszym "zbieraczom makulatury", a w ramach akcji "Wrocławskie dzieci segregują śmieci" każda klasa układała kodeks "Porady na odpady. Piosenki, ciepła atmosfera spotkania wprowadziła nas w wiosenny nastrój.