Archiwum aktualności - 2006 / 2007 | Zobacz inne lata

Miłe pożegnanie2007-06-22

Dzisiaj 22 czerwca odbyła się w naszej szkole uroczystość pożegnania 4 pracowników.

Na emeryturę przeszły:

  • Pani Ewa Szaczkowska - nauczyciel w-fu
  • Pani Danuta Baraniak - sekretarz szkoły
  • Panie: Anna Jarosz i Grażyna Niedźwiecka - pracownicy administracyjni.


Czytaj więcej...Dzień Rodziny w 1a2007-06-21

W poniedziałek spotkaliśmy się razem z rodzicami. Okazją były dwa święta: Dzień Mamy oraz Dzień Taty. Złożyliśmy rodzicom piękne śpiewająco - wierszowane życzenia, a potem wspólnie spędziliśmy czas bawiąc się i rozwiązując śmieszne zadania. To był miły czas.


Czytaj więcej...Cały Wrocław czyta dzieciom- Finał2007-06-18

18 czerwca 2007 w teatrze Muzycznym CAPITOL o godzinie 11 rozpoczęła się uroczystość podsumowania 4 lat akcji „Cały Wrocław czyta dzieciom”. Z naszej szkoły oddelegowani zostali: Kasia Piszczek, Kimberly Kawecka, Małgosia Stochmal, Marcin Kopacki z klasy 5c oraz Karolina Krzykawiak z klasy 3b wraz z panią Beatą Wiśniewską - bibliotekarką -szkolnym liderem akcji. Wśród zaproszonych gości na sali zasiedli m.in.: pani Lilla Jaroń- Dyrektor Wydziału Edukacji, Monika Słowik – Dyrektor Torów Wyścigów Konnych, Wojciech Zagórski – Dyrektor Wydawnictwa MAC, Anna Krupowicz – Dyrektor Gimnazjum nr 18, oraz przedstawiciele Zakładu Narodowego im. Ossolińskich i Wydawnictwa WSiP.


Czytaj więcej...Pokaz gier logiczno - strategicznych2007-06-12

W dniu 11 czerwca uczestnicy kółka gier logiczno - strategicznych wraz z pracownikami Pracowni Fantastycznej z ul.Sokolniczej 7/17 przeprowadzili pokaz gier planszowych i bitewnych. Uczniowie naszej szkoły mogli zapoznać się z grami planszowymi o następujących tytułach: Osadnicy (prowadził Piotr Michoński 5c), Cytadela (poprowadził Jacek Zasada 5c), Drakon (prowadziła Alicja Węgiel 4b), Remik liczbowy i Farmer (prowadził Patryk Fałat 4b). Natomiast gość z Pracowni Fantastycznej zapoznał uczestników pokazu z zasadami gier bitewnych Władca Pierścieni oraz Warhammer 40 000. Zajęcia trwały od godziny 13.30 do 15.30, i cieszyły się zainteresowaniem uczniów naszej szkoły, dlatego też w imieniu swoim i koła gier logiczno-strategicznych zapraszam wszystkich uczniów przyszłych klas czwartych na przyszłoroczne zajęcia.


Czytaj więcej...Podsumowanie projektu2007-06-11

Projekt WROCŁAWSKIE DZIECI UCZĄ SEGREGOWAĆ ŚMIECI zakończył się uroczystym finałem 5 czerwca w Zespole Szkół przy ulicy Słubickiej. Nasi laureaci konkursu na rzeźbę z nakrętek: Oskar Stasiak, Agata Walulik i Natalia Romek odebrali nagrody,a pani dyrektor Małgorzata Mazur i koordynator Dorota Safaryn podziękowania za zaangażowanie szkoły w działania.


Czytaj więcej...

<<  [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  >>

Informacje o szkole
Aktualności, bieżące informacje
Akty prawa szkolnego, dokumenty do pobrania
Szkolne programy oraz projekty
Krasnal Ołbiniusz
Patron szkoły, Piotr Włostowic
Zdolni
Informacje o uczniach i dla uczniów
Informacje dla rodziców
Informacje o nauczycielach i innych pracownikach szkoły
Szkolna biblioteka
Pedagog i psycholog szkolny
Świetlica i stołówka szkolna
Informacje o organizowanych konkursach
Prace naszych uczniów
Galeria zdjęć
Ciekawe strony, które warto odwiedzić
Archiwalne aktualności, informacje z ubiegłych lat są wspaniałą kroniką wydarzeń szkolnych
Podsumowania, statystyki, informacje o autorach