Archiwum aktualności - 2006 / 2007 | Zobacz inne lata

Loteria fantowa2006-12-19

8 grudnia w naszej szkole odbyła się loteria fantowa; po raz kolejny zorganizowana przez panie ze świetlicy szkolnej. Dzieci z całej szkoły przyniosły fanty na loterię, pani ze sklepiku szkolnego (tak, jak co roku ) także przekazała pyszne, słodkie fanty. Loteria cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zebraliśmy kwotę 200 zł i przekazaliśmy ją po raz kolejny pani pedagog na obiadki dla dzieci potrzebujących wsparcia. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w loterii i zapraszamy ponownie za rok!!!

Dnia 19 grudnia odbył się również kiermasz świąteczny. Dochód za sprzedaży świątecznych kartek bombek i ozdób choinkowych wykonanych przez uczniów i rodziców był przeznaczony dla naszej chorej uczennicy. Uzbieraliśmy 771 zł !

organizatorzy: samorząd uczniowski, koło bibiloteczne i koło plastyczne