Archiwum aktualności - 2006 / 2007 | Zobacz inne lata

Zabawa na 1022006-10-31

31 października 2006 roku uczestniczyliśmy wspólnie z klasą IV "a" w otrzęsinach. Zabawę tę prowadziła przewodnicząca szkoły - Magdalena Szwarc a pomagali jej koledzy i koleżanki z klas VI - tych. Nad całością tej imprezy czuwały nasze panie wychowawczynie: p. S. Szczęsna – Cicho i p. G. Warchoł.

Naszym zadaniem było sprawdzić się w czterech konkurencjach sportowych i jednej ze znajomości postaci naszego patrona – Piotra Włostowica. W konkurencji na spostrzegawczość i umiejętność liczenia oraz w drugiej na zaufanie przewodniczącemu klasy lepszą okazała się klasa IV „a”. Jednak o ostatecznej wygranej klasy IV „b” zadecydowały punkty zdobyte w konkurencji przeciągania liny. Jednocześnie ta zabawa dostarczyła wszystkim nam najwięcej wrażeń i sportowych emocji.

Po ogłoszeniu wyników dowiedzieliśmy się, że możemy od tego dnia z dumą nosić miano starszaka, a królowa nauki (przewodnicząca szkoły) wręczyła nam medale przypieczętowane odciskiem nosa każdego ucznia klasy IV – tej.

Uczennica klasy IV „b”