Archiwum aktualności - 2009 / 2010 | Zobacz inne lata

Mistrz świetlicy2010-05-25

Dnia 24 maja odbył się sportowy konkurs „Mistrz świetlicy” organizowany przez p. A. Kwaśniewską, we współpracy z p. M. Osika. Trzyosobowe reprezentacje 4 grup świetlicowych startowały w konkurencjach umysłowych i ruchowych,. Były to m.in.: "sportowe” zagadki i krzyżówka, rzuty do celu , skoki na skakance , zgaduj – zgadula "Co jest w worku?". Mistrzem piłeczki tenisowej został Maciek z kl. 2 b, który odbił ją aż 52 razy. Publiczność dopingowała zawodników. Zwycięzcy otrzymali upominki i dyplomy.

Wyniki konkursu:

• I miejsce - grupa III (30 p )
  • II miejsce - grupa II (25 p )
  • III miejsce - grupa IV (24 p )
  • IV miejsce - grupa I ( 22 p )

Gratulujemy!

24.05.10 r. kl. 1 c wzięła udział w lekcji pt. "W świecie książek", która odbyła się w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej. Siedząc na "latających dywanikach" dzieci przypomniały sobie, jak należy zachowywać się w czytelni i obchodzić z książkami. "Jadąc" pociągiem osobowym zwiedziły bibliotekę. Następnie obejrzały przepiękne, trójwymiarowe książeczki. Nie zabrakło też czasu na zabawę.