Archiwum aktualności - 2008 / 2009 | Zobacz inne lata

Andrzejkowe harce2008-11-28

27 listopada na korytarzu szkolnym po 4 i 5 lekcji uczniowie klasy 5b zorganizowali andrzejkowe wróżby. Można było dowiedzieć się jak na imię będzie miała nasza sympatia przebijając serce, odczytać przyszłość z numerów, kresek, kart ,kości i kolorowych kartek ! Zainteresowanie było bardzo duuże, niektórzy uczniowie kilka razy podchodzili do tych samych stanowisk! Gratulujemy pomysłu klasie 5b i dziękujemy za zabawę!

Odbyły się również andrzejkowe zabawy w klasach młodszych i szkolna dyskoteka dla klas 4-6.

Na dyskotece fantastycznie bawiło się ponad 100 uczniów, samorząd uzbierał 94,40 zł , które przeznaczy na konkursy szkolne (organizowane przez samorząd).

W imieniu uczniów pragnę podziękować osobom, które pomogły w organizacji tej andrzejkowej zabawy:

• Melanii Furmaniak (6b), Karolinie Rękas(6b), Mateuszowi Marcinkowskiemu (5c) – za pomoc w przygotowaniu sali i sprzątaniu
  • Paniom: A.Krzykawiak, D.Bugajskiej, M.Staszak –Gaworskiej, R.Migockiej, A.Brodzie, E. Wolniak –Zalewskiej, G. Warchoł, S.Szczęsnej – Cichoń, oraz mamom Marceliny Siemieniak i Sandry Chyrtowskiej (z klasy 4b), za opiekę podczas zabawy.