Archiwum aktualności - 2008 / 2009 | Zobacz inne lata

Jadą, jadą misie... 2008-11-26

Pluszowe misie - miękkie, miłe w dotyku, są ulubieńcami wszystkich dzieci. Od 100 lat towarzyszą dzieciom na całym świecie.Pocieszają, dodają otuchy i są nieodzowną przytulanką przy zasypianiu. Autorzy książek dla dzieci piszą o nich opowiadania, powieści i wiersze.

Ta, jedna z najpopularniejszych zabawek, obchodzi swoje święto 25 listopada.Wszystkim uczniom o tym dniu przypominały p. Marta Osika oraz p.Magdalena Mielech. Z okazji tego święta panie przygotowały zabawy integracyjne dla uczniów klas 0 - III. Dzieci zrobiły sobie z przytulankami i z gotowym olbrzymim Kubusiem Puchatkiem i misiem Uszatkiem pamiątkowe zdjęcia.

Należało też wykazać się zdolnościami plastycznymi. Każdy mógł wykonać portret misia na papierze dowolną techniką. Prace te można będzie podziwiać niebawem na szkolnych tablicach.

A na przerwach można było wziąć udział między innymi w zabawie pt. "Stary niedźwiedź mocno śpi" i innych równie wesołych.

Więcej zdjęć w galerii: Światowy Dzień Misia