Archiwum aktualności - 2008 / 2009 | Zobacz inne lata

Mecz Matematyczny2009-06-03

Już po raz piętnasty nauczyciele matematyki SP 107 zorganizowali Mecz Matematyczny dla uczniów klas piątych z zaprzyjaźnionych szkół. Uczniowie rozwiązywali łamigłówki, zadania logiczne, zręcznościowe, rachunkowe, wykazywali się umiejętnością obliczania pól figur i znajomością własności figur.

Po raz pierwszy w historii konkursu wygrali uczniowie gospodarzy: Michał Turniak z kl.5c i Paweł Stec z kl.5b. II miejsce zajęli uczniowie SP 12 we Wrocławiu a III uczniowie SP Primus i SP 1 we Wrocławiu.

Dziękujemy piątoklasistom za udział w konkursie, nauczycielom za przygotowanie uczniów a wszystkich zapraszamy za rok na XVI Mecz Matematyczny.

Więcej zdjęć: Mecz Matematyczny