Archiwum aktualności - 2008 / 2009 | Zobacz inne lata

Przedsiębiorczy Krasnal - Finał2009-05-30

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami dnia 1 czerwca 2009 roku na wrocławskim Rynku odbędzie się finał gry „Przedsiębiorczy Krasnal". Miejsce realizacji finału: Rynek, Plac Gołębi – teren przy fontannie. Do udziału zapraszamy zwycięskie pary oraz opiekunów ze szkół uczestniczących w programie, na godz. 9.45. Oczywiście mile widziani są kibice wspomagający dopingiem swoją drużynę Jednocześnie mamy przyjemność poinformować, że postanowiliśmy przyznać "Nagrody Kreatywne", tj. dla dzieci, które miały w naszej ocenie, najlepsze pomysły na nazwę firmy bądź profil działalności.

1. Krystian Kierdejko i Daniel Kleta ze SP 21 za "Klan Przemytników Rzeżuchy"

2. Damian Kaciczak i Marcin Zygmunt z SP 107 za "FC Portki"

3. Karolina Krzykawiak i Natalia Warzecha z SP 107, firma "Slyth" za innowacyjny pomysł - produkcje snu

Prosimy, aby wyróżnione osoby przybyły na finał. W celu zapewnienia sprawnej realizacji gry prosimy o:

• przybycie na miejsce do godz. 9.45,
  • zarezerwowanie czasu do godz. 14.30,
  • przyniesienie ze sobą napojów/wody,
  • zaopatrzenie w płaszcze/peleryny oraz nakrycia głowy na wypadek deszczu bądź ostrego słońca.