Archiwum aktualności - 2008 / 2009 | Zobacz inne lata

Zakładka Ekologiczna2009-04-17

15 kwietnia 2009 odbyło się uroczyste wręczenie nagród w międzyszkolnym konkursie ZAKŁADKA EKOLOGICZNA. Nasza szkoła już po raz 4 jest jego organizatorem. Osoby nagrodzone i wyróżnione zostały zaproszone na finał do fili nr 36 Miejskiej Biblioteki Publicznej na ul. Żeromskiego.

Nagrody i wyróżnienia wręczały p. Urszula Kruszelnicka- wicedyrektor naszej szkoły oraz p. Alicja Ozdoba- kierownik biblioteki.

Książki zostały ufundowane przez Wydział Edukacji UM Wrocławia, natomiast podkładki pod myszki komputerowe- przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Goście obejrzeli przedstawienia: KOPCIUSZEK, JAŚ I MAŁGOSIA oraz KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW autorstwa Wandy Chotomskiej przygotowane przez szkolne koło teatralne pod kierunkiem p. Małgorzaty Jurkiewicz.

Uczestnicy konkursu zostali ugoszczeni słodkim poczęstunkiem. Wystawę pokonkursową można oglądać do 20 maja. Wyniki konkursu znajdują się na stronie internetowej naszej szkoły w AKTUALNOŚCIACH- http://www.sp107.wroclaw.pl/?pokaz=aktualnosci&nr=131