Archiwum aktualności - 2008 / 2009 | Zobacz inne lata

Drugi festiwal kolęd2009-01-19

Dnia 16.01.09 r. w Centrum Edukacji Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu odbył się Drugi festiwal Kolęd pt. „Świąteczne śpiewanie”. Konkurencja była duża. W kategorii kl. 0 -III naszą szkołę reprezentował przygotowany przez p. Martę Osikę zespół „Anielski Chór”, w składzie: Klaudia Dudkiewicz, Ola kucharek i Agata Walulik z kl. 3 b oraz Wojtek Zajączkowski z kl. 3 c. Nasi piosenkarze zaśpiewali 2 kolędy; „Dzisiaj w Betlejem” i „Anioł pasterzom mówił’. Co prawda nie zdobyli nagrody Grand Prix, ale pięknie prezentowali się na scenie i godnie reprezentowali naszą szkołę.

Poza konkursem wystąpiła solistka Małgosia Dembna z kl. 6 b, która oczarowała widownię wykonaniem pastorałki „Mroźna cisza” i kolędy „Lulajże Jezuniu”.

„Pierwsze koty za płoty”... a teraz myślimy już o majowym festiwalu „Żołnierski Rytm 2009”.