Archiwum aktualności - 2009 / 2010 | Zobacz inne lata

Poczta walentynkowa2010-02-24

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie.

Antoine de Saint – Exupery

Pierwszy tydzień nowego semestru upłynął pod znakiem Kupidyna, który swoimi strzałami trafiał nie tylko w uczniowskie serca, ale również w uczycielskie…. W skrzyni walentynkowej w tym roku było aż 196 miłosnych kart, napisanych do uczniów od klas 1 do 6 oraz do nauczycieli i personelu szkoły! Taka wymiana przyjaznych wyznań bardzo ociepliła klimat w naszej szkole, pomimo śniegu za oknem…. zapowiada się nam zatem bardzo upalna wiosna!!!

Poniższa tabela przedstawia liczbę walentynek jaka dotarła do każdej klasy:
1a 1b 1c 2a 2b 2c 3a 3b 3c 4a 4b 4c 5a 5b 5c 6a 6b 6c
2 2 6 1 0 1 1 4 7 2 14 43 19 15 1 14 16 10

Jak widać najchętniej do zabawy włączyły się klasy 4-6, a absolutnymi rekordzistami w dziedzinie otrzymywania walentynek jest klasa 4c!

Przypominam że każdy uczeń z klas 4-6 może do końca tygodnia brać udział w konkursie na rymowankę miłosną – oczywiście wymyśloną przez siebie - którą należy przekazać opiekunowi samorządu uczniowskiego lub swojemu nauczycielowi języka polskiego. Termin oddawania rymowanek – 26 luty!!! Uwaga, dla nagrodzonych czekają piękne nagrody!!!

Sylwia Szczęsna - Cichoń