Archiwum aktualności - 2009 / 2010 | Zobacz inne lata

Wybory Miss SP 1072010-02-22

Cele wyborów najpiękniejszej dziewczyny w SP 107 będą takie same jak cele wyborów Miss Polonia, czyli:

• promocja urody polskich dziewcząt
  • propagowanie ideału harmonii piękna zewnętrznego z pięknem wewnętrznym
  • promowanie uczennic SP 107 jako ciekawych życia, aktywnych, przebojowych a jednocześnie subtelnych i delikatnych młodych kobietek
  • podkreślenie faktu iż na piękno składa się nie tylko zewnętrzny wygląd ale również osobowość i intelekt

Przebieg imprezy:

• Eliminacje klasowe (od 22 do 26 lutego), polegające na wyłonieniu w formie głosowania tajnego, trzech najładniejszych dziewcząt, a następnie wyłonienie jednej kandydatki klasy, poprzez sprawdzenie jej osobowości i intelektu w teście wiedzy ogólnej (test wiedzy opiekun samorządu przekaże wychowawcom 22 lutego)
  • Wybory Miss SP 107 – termin 8 marca, długa przerwa , korytarz na III piętrze. Jury złożone z 2-3 przedstawicieli Rady Pedagogicznej oraz 2-3 uczniów z samorządu uczniowskiego, będzie oceniać kandydatki, które podczas przerwy będą musiały:
    • zaprezentować strój wieczorowy,
    • swój autoportret (wykonany w dowolnej technice )
    • opowiedzieć (lub przeczytać) co chciałyby zrobić dla SP 107, Wrocławia i Świata gdyby zostały Miss Word.
    Jury po przerwie wyłoni Miss SP 107, a natomiast publiczność w drodze głosowania wybierze Miss Publiczności. Ogłoszenie wyników na przerwie o godzinie 13.30 tego samego dnia.

„Piękna kobieta podoba się oczom,
Dobra kobieta sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga –SKARBEM.”

Napoleon Bonaparte