Archiwum aktualności - 2007 / 2008 | Zobacz inne lata

Przygody wrocławskich krasnali2008-05-20

16 kwietnia 2008 r. Dolnośląska Biblioteka Publiczna otworzyła nam swoje podwoje na finał konkursu o charakterze plastyczno- czytelniczym pt. Przygody wrocławskich krasnali. Już 4 raz nasza szkoła przygotowuje konkurs, który odbywa się pod honorowym patronatem organizatorów akcji Cały Wrocław czyta dzieciom. Dotychczas organizowaliśmy finały i wystawy pokonkursowe w naszej szkole. Jednak w tym roku Dział Pracy z Dziećmi DBP pod kierownictwem p. Jerzego Kumiegi udostępnił nam swoje pomieszczenia. Wystawę pokonkursową można zwiedzać do końca wakacji . Piątkową imprezę uświetniły występy naszych uczniów.

W konkursie wzięło udział 30 szkół podstawowych i przedszkoli Wrocławia. Komisja oceniająca, w skład której wchodzili wrocławscy plastycy, musiała przejrzeć ponad 200 prac i wybrać najciekawsze. Oto wyniki konkursu:

Osoby wyróżnione: Marcelina Brońska, Ala Bonter, Bartłomiej Reich, Milena Szafran, Mariusz Czerwiński, Anita Jędrzejczak, Stefania Sernecka, Aleksandra Fitzerman, Konrad Klimaszewski, Sylwia Sznajder, Tomasz Dulny, Patryk Fałat.

Osoby nagrodzone:

• 3 miejsce:Emilia Wodzińska, Weronika Lasota, Aleksandra Mościcka;
  • 2 miejsce: Grzegorz Błąkała, Estera Ziółkowska, Krzysztof Matysiak;
  • 1 miejsce: Weronika Łuszcz, Sonia Baran, Alojzy Sochacki.

Gratulujemy!!!!

Więcej zdjęć w galerii