Archiwum aktualności - 2010 / 2011 | Zobacz inne lata

Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę2011-01-10

W grudniu podczas dnia otwartego szkoły odbył się kiermasz pod hasłem "Na pchlim targu". Jego celem było zebranie pieniędzy na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt. Zebrano łącznie aż 242 zł. Wszystkim osobom, które zakupiły ozdoby i zabawki na kiermaszu, serdecznie dziękujemy.

Wszystkich uczniów, którzy chcą jeszcze pomóc zwierzętom w trudnych dniach zimy, zachęcamy do udziału w styczniowej loterii. Do 25 stycznia możecie przynosić zabawki, gry, książki i inne drobiazgi do sali nr 13. Loteria odbędzie się pod koniec miesiąca, a pieniądze przeznaczone zostaną na zakup karmy dla zwierząt.

Jednocześnie rozpoczynamy zbiórkę żywności dla zwierząt. Możecie przynosić gotową karmę, makaron, ryż i inne produkty. Dary składać można również w sali nr 13.

Wierzymy, że jak co roku, zgromadzimy worki żywności, a zwierzęta w schronisku będą zadowolone.