Archiwum aktualności - 2010 / 2011 | Zobacz inne lata

Andrzejki2010-12-08

W poniedziałek i wtorek (29i 30 listopada) uczniowie klasy 5b podczas długich przerw na III piętrze prowadzili wróżby z okazji zbliżających się andrzejek. Można było zatem poznać swoją przyszłość rzucając kostkami, losując owoc lub kolor, kręcąc kołem fortuny, poznać imię wybranka lub wybranki serca. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem społeczności uczniowskiej.

W ramach andrzejek jak co roku odbyła się również dyskoteka szkolna , w tym roku prowadzona była przez klasę 6c, humory wszystkim dopisywały (jak widać na załączonych zdjęciach), o czym również świadczy duża liczba uczniów uczestniczących w zabawie - 109 uczniów!!

W imieniu uczniów dziękuję dziewczynkom z 5b za przygotowanie rekwizytów oraz poprowadzenie wróżb, a chłopcom za pomoc w przygotowaniu stanowisk dla "naszych" wróżek. Podziękowania przekazuję także nauczycielom i rodzicom pełniącym opiekę podczas dyskoteki oraz uczniom klasy 6c którzy koordynowali przebieg całej zabawy!

S. Szczęsna - Cichoń