Archiwum aktualności - 2010 / 2011 | Zobacz inne lata

Dzień życzliwości2010-11-23

Wszyscy życzliwi ludzie obchodzili w tym dniu swoje święto. Dzień Życzliwości to mnóstwo imprez, koncertów, świetnej zabawy, a przede wszystkim uśmiechów, radości i uprzejmości.

Tegoroczny Dzień Życzliwości był dedykowany fundacji "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci". Delegacja z naszej szkoły - Klaudia i Natalia z V b, Jagoda i Magda z VI b oraz Patryk z V c na czele z panią Sylwią Szczęsną-Cichoń włączyli się aktywnie w wolontariat w Browarze Mieszczańskim na rzecz Hospicjum. Pani Sylwia, Natalia i Patryk na stoisku origami uczyli uczestników zabawy robić żonkila - symbolu międzynarodowego programu "Pola Nadziei" organizowanego przez hospicja. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wykonane z papieru piękne żonkile przekazaliśmy na aukcję na rzecz Hospicjum.

Druga część naszej delegacji zapraszała i zachęcała zwiedzających do wsparcia Hospicjum.

W ten sposób nasza szkoła znalazła się wśród ŻYCZLIWYCH obchodzących swoje listopadowe święto.

Natalia Romek 5b