Archiwum aktualności - 2010 / 2011 | Zobacz inne lata

Konkurs plastyczno - literacki2010-11-05

Uczniowie klas młodszych wzięli udział w konkursie literacko-plastycznym dotyczącym zasad zdrowego odżywiania który był częścią projektu SMAK ZDROWIA. Spośród pięćdziesięciu prac zostały wybrane 3 nagrody i 4 wyróżnienia, a pozostałe najładniejsze prace można oglądać na wystawie na pierwszym piętrze. Zwycięzcami zostali: Michał Włodarczak 1a, Ewelina Zuzel 3a i Oliwia Walo 1b. Brawo!

Drugoklasiści sprawdzali swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia w teście, trzeba przyznać, że uzyskali naprawdę dobre wyniki, bardzo się cieszymy! Najwięcej punktów zdobyli: Maja Zarębska, Iza Minowska, Sandra Zuba i Marysia Karaś z klasy 2b; Marcin Szczotka oraz Asia Juszczak z klasy 2a; Ala Kalinowska, Adam Siciński, Karolina Sztogry, Wojtek Wojtasik z klasy 2c.

Gratulacje!