Archiwum aktualności - 2010 / 2011 | Zobacz inne lata

Gra o wodę2010-10-30

Uczniowie klas szóstych w dniu 26 października uczestniczyli w wycieczce przyrodniczej, organizowanej przez Fundację EkoRozwoju w ramach projektu "GRA O WODĘ". Nasza szkoła jest jedną z 20 wrocławskich szkół biorących udział w tym projekcie, w ramach którego zostaną przeprowadzone zajęcia terenowe, uczniowie będą mogli zagrać w gry planszowe o tematyce wodnej oraz brać udział w konkursie "Mokra robota" na grę planszową.

Pierwsza część zajęć odbyła się w Trestnie, a druga na Wyspie Opatowckiej. Zajęcia prowadzone były metodą edukacyjną QUEST, polegającej na poszukiwaniach i odkrywaniu w przestrzeni walorów przyrodniczo - kulturowych. Po wszystkim została jeszcze chwila na zabawę - oczywiście z przesłaniem ekologicznym!

Koordynatorzy projektu: Sylwia Szczęsna - Cichoń, Anna Broda