Archiwum aktualności - 2010 / 2011 | Zobacz inne lata

W Myśliborzu2011-06-09

W dniach 6-7 czerwca klasy 2 b i 2 c były na wycieczce w Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa "Salamandra"H w Myśliborzu. Pierwszego dnia uczniowie brali udział w bardzo pasjonujących zajęciach: Jak powstają wulkany? Mali mieszkańcy wody-bezkręgowce; Papier czerpany. Odbyli spacer do ciekawostki przyrodniczej - bazaltowego czopu wulkanicznego sprzed 36 milionów lat o nazwie Małe Organy Myśliborskie. Na drugi dzień wyruszyli z przewodnikiem na zajęcia terenowe do Wąwozu Myśliborskiego, żeby zdobywać wiadomości na temat drzew, rozpoznawać je ,a także wykonywać bransoletki z darów natury. Wolny czas spędzali na zabawie i grze w piłkę. Do domu wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.