Archiwum aktualno¶ci - 2010 / 2011 | Zobacz inne lata

Królowa ¦niegu2011-05-19

Szkolne ko³o teatralne- klasy IV b i IV c pod kierunkiem nauczyciela Joanny Fedorowicz wystawi³o spektakl, pt. "Królowa ¦niegu", na podstawie ba¶ni J. Ch. Andersena teksty dialogów by³y rozbudowane, ale uczniowie znakomicie odnale¼li siê w okre¶lonych rolach teatralnych, melodiê do piosenek i scenografiê opracowali sami uczniowie. W niezapomnian± kreacjê Królowej ¦niegu wcieli³a siê Aleksandra Winiarska z kl. IV b, Gerdê zagra³a -Karolina Kalinowska a Kaya- Aleksandra Orzechowska z kl. IV c, sympatyczne role przypad³y: reniferowi- Weronice Krzywdzie- kl. IV c, liskowi polarnemu- Aleksandrze Wachnik- kl. IV b, nied¼wiedziom- Darii Mêdrek, Patrycji Wojtaszek- kl. IV b i zabawne pingwinki- Natalia Borys i Aleksandra £azaruk- kl . IV c, czarnoksiê¿nik- Ola Sznajder, inni.

W dniu 6.05.11r. m³odzi arty¶ci kilka razy zaprezentowali swoje teatralne umiejêtno¶ci, poniewa¿ a¿ trzykrotnie wystêpowali przed uczniami klas I-VI . Widzowie z zainteresowaniem ogl±dali wystêp m³odego zespo³u teatralnego. Natomiast 11.05.11r.rodzice przed zebraniami mogli podziwiaæ uczniów w kreacjach aktorskich, którzy doskonale poradzili sobie z odegraniem trudnych ról , ale przede wszystkim z trem±, za co otrzymali gromkie oklaski oraz s³owa uznania.

Aktualno¶ci, bie¿±ce informacje
Krasnal O³biniusz
Patron szko³y, Piotr W³ostowic
Informacje o nauczycielach i innych pracownikach szko³y