Archiwum aktualno軼i - 2010 / 2011 | Zobacz inne lata

Kr鏊owa 好iegu2011-05-19

Szkolne ko這 teatralne- klasy IV b i IV c pod kierunkiem nauczyciela Joanny Fedorowicz wystawi這 spektakl, pt. "Kr鏊owa 好iegu", na podstawie ba郾i J. Ch. Andersena teksty dialog闚 by造 rozbudowane, ale uczniowie znakomicie odnale幢i si w okre郵onych rolach teatralnych, melodi do piosenek i scenografi opracowali sami uczniowie. W niezapomnian kreacj Kr鏊owej 好iegu wcieli豉 si Aleksandra Winiarska z kl. IV b, Gerd zagra豉 -Karolina Kalinowska a Kaya- Aleksandra Orzechowska z kl. IV c, sympatyczne role przypad造: reniferowi- Weronice Krzywdzie- kl. IV c, liskowi polarnemu- Aleksandrze Wachnik- kl. IV b, nied德iedziom- Darii M璠rek, Patrycji Wojtaszek- kl. IV b i zabawne pingwinki- Natalia Borys i Aleksandra ζzaruk- kl . IV c, czarnoksi篹nik- Ola Sznajder, inni.

W dniu 6.05.11r. m這dzi arty軼i kilka razy zaprezentowali swoje teatralne umiej皻no軼i, poniewa a trzykrotnie wyst瘼owali przed uczniami klas I-VI . Widzowie z zainteresowaniem ogl康ali wyst瘼 m這dego zespo逝 teatralnego. Natomiast 11.05.11r.rodzice przed zebraniami mogli podziwia uczni闚 w kreacjach aktorskich, kt鏎zy doskonale poradzili sobie z odegraniem trudnych r鏊 , ale przede wszystkim z trem, za co otrzymali gromkie oklaski oraz s這wa uznania.