Archiwum aktualno軼i - 2010 / 2011 | Zobacz inne lata

Bieg Cz貫kokszta速nych w ZOO2011-05-13

12 maja 2011 roku czworo uczni闚 naszej szko造 z klasy 3a uczestniczy這 w imprezie sportowej Bieg Cz貫kokszta速nych we wroc豉wskim ZOO. Bieg Cz貫kokszta速nych 陰czy Kampani na Rzecz Ochrony Ma逍 Cz貫kokszta速nych z akcj Ca造 Wroc豉w Czyta Dzieciom. Uczniowie biegali na czas tras od kas przy wej軼iu do letniej restauracji. Alicja Duszkiewicz, Kasia Sobczak, Maciej Nowacki oraz Sebastian Sych bardzo powa積ie podeszli do zadania i osi庵n瘭i podczas zawod闚 bardzo dobre wyniki.

Pogoda nam dopisa豉 a na mecie dla uczestnik闚 biegu organizatorzy przygotowali picie, owoce oraz zabawy prowadzone przez wroc豉wskich licealist闚. Na koniec mogli鄉y zwiedzi ZOO z czego skwapliwie skorzystali鄉y. Najbardziej podoba造 nam si zwierz皻a z Dzieci鎍a Zwierz璚ego. Spotkali鄉y tam zwierz皻a u篡tkowe takie jak 鈍inie, kozy, konie, os造, kr鏊iki i owce. Mogli鄉y je pog豉ska i nakarmi specjalnym pokarmem zakupionym w automatach. Szkoda 瞠 nie mogli鄉y d逝瞠j zosta w ZOO bo bardzo ch皻nie odwiedziliby鄉y wi璚ej zwierz徠.