Archiwum aktualno¶ci - 2010 / 2011 | Zobacz inne lata

Bieg Cz³ekokszta³tnych w ZOO2011-05-13

12 maja 2011 roku czworo uczniów naszej szko³y z klasy 3a uczestniczy³o w imprezie sportowej Bieg Cz³ekokszta³tnych we wroc³awskim ZOO. Bieg Cz³ekokszta³tnych ³±czy³ Kampaniê na Rzecz Ochrony Ma³p Cz³ekokszta³tnych z akcj± Ca³y Wroc³aw Czyta Dzieciom. Uczniowie biegali na czas trasê od kas przy wej¶ciu do letniej restauracji. Alicja Duszkiewicz, Kasia Sobczak, Maciej Nowacki oraz Sebastian Sych bardzo powa¿nie podeszli do zadania i osi±gnêli podczas zawodów bardzo dobre wyniki.

Pogoda nam dopisa³a a na mecie dla uczestników biegu organizatorzy przygotowali picie, owoce oraz zabawy prowadzone przez wroc³awskich licealistów. Na koniec mogli¶my zwiedziæ ZOO z czego skwapliwie skorzystali¶my. Najbardziej podoba³y nam siê zwierzêta z Dzieciñca Zwierzêcego. Spotkali¶my tam zwierzêta u¿ytkowe takie jak ¶winie, kozy, konie, os³y, króliki i owce. Mogli¶my je pog³askaæ i nakarmiæ specjalnym pokarmem zakupionym w automatach. Szkoda ¿e nie mogli¶my d³u¿ej zostaæ w ZOO bo bardzo chêtnie odwiedziliby¶my wiêcej zwierz±t.

Aktualno¶ci, bie¿±ce informacje
Krasnal O³biniusz
Patron szko³y, Piotr W³ostowic
Informacje o nauczycielach i innych pracownikach szko³y