Archiwum aktualności - 2009 / 2010 | Zobacz inne lata

Mecz siatkówki nauczyciele kontra uczniowie2010-01-03

18 grudnia na sali gimnastycznej rozegrany został mecz siatkówki między drużyną nauczycieli, a uczniami klas 6 – tych. W skład drużyny nauczycielskiej wchodzili: p. Magdalena Staszak –Gaworska, p. Katarzyna Kadys, p. Sylwia Szczęsna – Cichoń oraz p. Sławomir Kosiński.

Drużyny uczniowskie występowały w składzie:

Dziewczyny: Olga Oszczanowska (VI a), Barbara Rerak (VIa), Anna Bagniewska (VI a), Klaudia Łękawska (VIb), Emilka Kowalów (VIb), Katarzyna Stachowska (VI c), Karolina Smoter (VIc)

Chłopcy: Szymon Szwajkowski (VIa), Piotr Zadworny (VIa), Łukasz Szymański (VIa), Błażej Matys (VIb), Paweł Stec (VIb), Rafał Baś (VIb), Damian Kaciczak (VIc), Marcin Zygmunt (VIc), Patrycjusz Doroba(VIc).

Każda z drużyn rozegrała z nauczycielami po dwa sety, dziewczęta pięknie serwowały, chłopcy dzielnie atakowali "ścinami", ale niestety tak jak w latach poprzednich, doświadczenie nauczycieli zwyciężyło... Następny mecz będzie w drugim semestrze, może los będzie bardziej sprzyjał młodym zawodnikom... Trzymamy kciuki!