Archiwum aktualności - 2009 / 2010 | Zobacz inne lata

Nagrody od Mikołaja Ziółko2009-12-07

Natalia Romek (2.miejsce) i Justyna Pluta (3. miejsce) zostały laureatkami konkursu literackiego na najpiękniejszą legendę o krasnoludku Mikołaju Ziółko. Organizatorem konkursu, w którym wzięło udział 96 uczniów z 19 wrocławskich szkół, był Herbapol. Uroczyste odsłonięcie nowej figurki krasnoludka odbyło się 5 grudnia pod siedzibą Herbapolu przy ul. Mikołaja. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy – dyplomy i firmowe kubki.

Nagrodę otrzymała także nasza szkoła. Za nadesłanie kilku interesujących legend szkoła wzbogaciła się o tablicę suchościeralną. Do konkursu zostały zgłoszone legendy: Kuby Pukocza (5b), Dominiki Cebulak (5c), Roksany Wójs (5c), Sary Pindel (6a), Dominiki Nowackiej, Natalii Romek(4b) i Justyny Pluty (6c). Gratulujemy uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach polonistycznych.