Archiwum aktualności - 2009 / 2010 | Zobacz inne lata

Koma2009-11-20

W dniu 12 listopada 28 uczniów z klas piątych i szóstych naszej szkoły wysłuchało wykładu do etapu szkolnego konkursu KOMA, organizowanego przez Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego. Wykład o silniach, słabniach i pierwszniach nie przestraszył uczestników i wszyscy następnego dnia wzięli udział w konkursie.

Do etapu finałowego, który odbędzie się w sobote 21 listopada 2009r zakwalifikowali się: Michał Turniak, Paweł Stec, Maciej Niewiarowski, Denis Janiszewski i Dawid Ptak. Chłopakom gratulujemy i życzymy sukcesów w finale. Natomiast dzisiaj, 19.11.2009r mocno trzymamy kciuki za ekipę, która zakwalifikowała się to etapu powiatowego zDolnego Ślązaczka: Basia Rerak, Martyna Oszust, Maciej NIewiarowski, Paweł Sitarz i Szymon Węgrowski.