Archiwum aktualności - 2009 / 2010 | Zobacz inne lata

Nasi najlepsi2010-06-26

W czwartek odbyła się uroczystość wręczenia nagród, medali i świadectw z czerwonym paskiem najlepszym uczniom z klas 4-5. Uroczystość uświetniały występy szkolnego teatrzyku „ Niebieskie Migdały” oraz piosenka „ La isla bonita” w wykonaniu uczennic z klas 4-5.

O godzinie 17.00 przybyli pięknie ubrani 6- klasiści , aby odebrać po raz ostatni świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.. Były też nagrody, podziękowania dla rodziców oraz piękne kwiaty.

Nastąpiło również wręczenie nagrody Prymusowi Szkoły. W tym roku został nim Michał Turniak z klasy 6c. Michał jest laureatem wielu konkursów oraz zdobywcą wielu nagród. Jest też mistrzem składania papieru- czyli orgiami.

Życzymy Ci powodzenia Michale!

Więcej zdjęć – Zakończenie roku 2009/2010