Archiwum aktualności - 2009 / 2010 | Zobacz inne lata

W Pszczewie2010-06-15

W dniach od 7.06 do 11.06 uczniowie klasy 6c razem z dwoma klasami szóstymi szkoły prywatnej Primus byli na wycieczce rekreacyjnej w Pszczewie nad jeziorem Szarcz, razem 42 uczniów i 5 opiekunów.

Organizatorem wycieczki było biuro turystyki aktywnej JOYTUR specjalizujące się w organizacji wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci i młodzieży. Uczniowie byli zakwaterowani w ośrodku Karina w bardzo dobrych warunkach. W trakcie pobytu dzieci miały okazję przejechać się konno, pływać na kajakach, na żaglówce, grać w tenisa ziemnego,jeździć na rowerze, grać w piłkę nożną i siatkową, grać w kwadranta,kąpać się w jeziorze.

Wieczorami wszyscy mile spędzali czas przy ognisku oraz na dyskotekach. Pięć dni minęło szybko w bardzo sympatycznej atmosferze, uczniowie obu szkół nawiązali nowe znajomości i przyjaźnie, z żalemwracali do domu.

W trakcie pobytu mieli bardzo dobrą opiekę swoich wychowawców i pani pedagog z SP 107 oraz przedstawiciela biura. Najmłodszym uczestnikiem wycieczki była Justyna, uczennica klasy pierwszej, która świetnie poradziła sobie z wszystkimi zajęciami sportowymi.

Więcej zdjęć - Wycieczka klasy 6c