Archiwum aktualności - 2009 / 2010 | Zobacz inne lata

Aktualności z klas 0-32010-05-17

11 maja uczniowie klas młodszych wykonali prace plastyczne na konkurs „Smakoszki” zachęcający do jedzenia warzyw i owoców.

11 i 12 maja 2010 r. klasy pierwsze pisały test kompetencji-swój pierwszy szkolny "egzamin".

Piątek 14 maja 2010 r. upłynął w kl . 0-3 pod znakiem muzyki, poezji i tańca.

Odbył się kolejny koncert muzyczny p. Aliny Zwoźniak. Dzieci poznały m.in. taniec arabski i brzmienie fletu irlandzkiego, zwanego gwizdkiem cynowym.

Kl. 1 c przygotowała w swojej sali klasowy konkurs recytacji „Woda naszym przyjacielem „ oraz teatrzyk "O ślimaku , co szukał wiosny" dla młodszych kolegów z zerówki, którzy pełnili rolę publiczności. Na zakończenie grupa 0a p. K. Pełki zaprezentowała gospodarzom wiersz "Cztery żywioły" połączony ze śpiewem ; w roli solisty wystąpił Kacper Śliwka. Natomiast grupa 0b p. J. Kissoń powiedziała wiersz "Parasole".

Dzieci z koła tanecznego pod opieką p. M. Osiki i p. m. Zawilejskiej wzięły udział w integracyjnej imprezie pt."Spotkanie wiosenne dla Seniorów" organizowanej przez MOPS w Dziennym Domu Pomocy Społecznej we Wrocławiu. Podczas spotkania –22 osobowa grupa dzieci zaprezentowały się w pokazie tańców ludowych. Występ został nagrodzony gromkimi brawami, słodyczami i pisemnym podziękowaniem za udział w uroczystości.