Archiwum aktualności - 2009 / 2010 | Zobacz inne lata

Nieznana przygoda Mikołajka2010-04-15

Na początku kwietnia został rozstrzygnięty szkolny konkurs literacki, wktórym uczniowie z kl.4-6 mieli za zadanie wymyślić nową przygodęMikołajka. Przygody tej barwnej postaci znanej z książek R. Goscinnego i J.J.Sempe cieszą się od lat niesłabnącym zainteresowaniem dzieci idorosłych. Do konkursu zostało zgłoszonych 9 interesujących prac. Juryprzyznało 4 nagrody.

Pierwsze miejsce zajęła Agata Walulik z kl.4b zaopowiadanie pt. "W domu pana Bledurta", Natalia Romek z 4b i WeronikaKrzyścin z 4a zajęły drugie miejsce. Trzecią nagrodę otrzymała JagodaPlewczyńska z 5b. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Nagrodzone prace będzie można przeczytać wkrótce naszkolnym blogu literackim.