Archiwum aktualności - 2008 / 2009 | Zobacz inne lata

Wielki sukces !!2008-12-05

5 grudnia gościliśmy Komisję Monitorującą realizację Szkolnego Programu Wspierania Uzdolnień i Zdolności. Program powstał w 2003/2004 roku. W 2005 roku szkoła otrzymała Certyfikat Szkoły Wspierającej Uzdolnienia.

Po trzech latach komisja składająca się z kierownictwa Dolnośląskiej Sieci Szkół Wspierających Uzdolnienia (DSSWU), wizytatorów z Kuratorium Oświaty odwiedziła nasza szkołę, by ocenić stopień realizacji programu i jego efekty. Komisja spotkała się z Dyrektorem, Szkolnym Zespołem wspierania uzdolnień, rodzicami, przedstawicielami Rady Pedagogicznej, oglądała też dokumenty potwierdzające wspieranie uzdolnień.

W drugiej części spotkania zostały wręczone nagrody w konkursie dla szkół z Sieci „Smoki, smoczki, smoczusie”. Publiczność i zaproszeni goście – w tym liderzy z zaprzyjaźnionych szkół z Wrocławia i Sycowa obejrzeli zabawny film o szkole, pokaz multimedialny o najciekawszych działaniach szkoły.

Najwięcej emocji wzbudził pokaz talentów . Uczniowie z klas I-VI zaprezentowali uzdolnienia wokalne, taneczne, baletowe, plastyczne, teatralne i sportowe.

Na zakończenie pani Halina Nawrotek – szefowa DSSWU poinformowała wszystkich zgromadzonych o przedłużeniu Certyfikatu Szkoły Wspierającej Uzdolnienia o kolejne 5 lat.

Więcej zdjęć w galerii: Mamy talent


Zobacz inne...
Informacje o szkole
Aktualności, bieżące informacje
Akty prawa szkolnego, dokumenty do pobrania
Szkolne programy oraz projekty
Krasnal Ołbiniusz
Patron szkoły, Piotr Włostowic
Zdolni
Informacje o uczniach i dla uczniów
Informacje dla rodziców
Informacje o nauczycielach i innych pracownikach szkoły
Szkolna biblioteka
Pedagog i psycholog szkolny
Świetlica i stołówka szkolna
Informacje o organizowanych konkursach
Prace naszych uczniów
Galeria zdjęć
Ciekawe strony, które warto odwiedzić
Archiwalne aktualności, informacje z ubiegłych lat są wspaniałą kroniką wydarzeń szkolnych
Podsumowania, statystyki, informacje o autorach