Archiwum aktualności - 2008 / 2009 | Zobacz inne lata

Zajęcia otwarte dla rodziców2008-12-03

W listopadzie w klasach trzecich odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pt. "Zdrowy ząbek". Rodzice mogli podziwiać występy artystyczne dzieci, mogli również razem z dziećmi brać udział w różnych zabawach, w rozwiązywaniu rebusów, zgadywanek. Dodatkową atrakcją był również film pt. " W poszukiwaniu straconego uśmiechu".

Wszyscy na końcu wypełnili ankietę sprawdzającą wiedzę dotyczącą higieny jamy ustnej. Dowiedzieliśmy się czy dziecko zna różne sposoby pielęgnacji zębów, czy prawidłowo szczotkuje zęby, czy rozumie, dlaczego szczotkowanie jest ważną czynnością oraz czy rozumie znaczenie właściwej diety dla zachowania zdrowych zębów.

Test wypadł pozytywnie - pamiętajcie: dbajcie o swoje ząbki!!!