Archiwum aktualności - 2008 / 2009 | Zobacz inne lata

Cały Wrocław czyta dzieciom - VI2008-11-05

3 listopada Pani Dyrektor Małgorzata Mazur wraz z bibliotekarką panią Beatą Wiśniewską zostały zaproszone na inaugurację 6 edycji akcji CAŁY WROCŁAW CZYTA DZIECIOM do Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Słubickiej. Przypomnijmy, że dotychczas trzykrotnie zdobywaliśmy 1 miejsce wśród szkół podstawowych Wrocławia. Organizatorzy postanowili uhonorować placówki szczególnie wyróżniające się w akcji przez ostatnie kilka lat przyznaniem im na stałe dotychczas przechodniej statuetki.

Mieliśmy zaszczyt znaleźć się wśród tych "wybrańców". W poniedziałek podczas imprezy inaugurującej kolejny rok akcji przyznano szkole dodatkowo tytuł PROFESORA CZYTANIA. Statuetkę oraz dyplom z podziękowaniami odebrała Pani Dyrektor Małgorzata Mazur. Cieszymy się że dostrzeżono naszą ciężką pracę i przypominam że w tym roku również uczestniczymy w akcji, więc do roboty i czytajmy!!!!!!!!!!!!!!!!

Wasz bibliotekarz Beata Wiśniewska