Archiwum aktualności - 2008 / 2009 | Zobacz inne lata

Orientuj się i licz2008-10-12

W sobotę 11 października w łódzkim Lesie Łagiewnickim odbył się XXI Turystyczny Marsz na Orientację w którym startowali reprezentanci naszej szkoły -- 3 patrole uczniowskie i 1 nauczycielski. Trasa Łódzkich Matematycznych Biegów jest dłuższa niż Wrocławskich o około 2 km. (Przypominam, że 4 października odbyły się Wrocławskie Matematyczne Marsze na Orientacje w Twardogórze, gdzie patrol uczniowski i nauczycielski zajął 3 miejsce!) Uczniowie bardzo dobrze bawili się, najlepszy patrol zajął 6 miejsce !

Nauczyciele bawili się równie dobrze jak uczniowie i zajęli ... 1 miejsce w swojej kategorii,. Ich trasa miała ponad 6,5 km długości. Zasapani, ale szczęśliwi wrócili do Wrocławia z pucharem!

Po biegach w Lesie Łagiewnickim cała grupa z Wrocławia udała się do Manufaktury łódzkiej (centrum handlowe w byłej fabryce włókienniczej ), gdzie czynnie brała udział w doświadczeniach fizycznych w Eksperymentatorium (strona: www.experymentarium.pl).

Składy drużyn:

• 6a -- Kamil Rzetelski, Witek Oszczanowski, Filip Buczek -- 6 miejsce -- BRAWO!