Archiwum aktualności - 2008 / 2009 | Zobacz inne lata

Wszystko na opak2009-05-22

Spodnie zamiast bluzki, bluzka zamiast spodni, dwa różne buty, różne kolory skarpet, bluzy i koszulki założone na lewą stronę, na powitanie „do widzenia” , temat lekcji podany na samym jej końcu, zadanie domowe na początku zajęć oraz wiele innych opacznych zdarzeń miało miejsce w naszej szkole 20 maja tego roku! Niektórzy wchodzili tyłem do klasy!

A wszystko to z okazji „Dnia na opak” będącego pomysłem Alicji Orzechowskiej z klasy IIc na urozmaicenie szarego szkolnego życia uczniów naszej szkółki. Realizacją pomysłu zajął się oczywiście samorząd uczniowski. Zabawa była przednia, dla uwieńczenia całej akcji klasa 5b zorganizowała był punkt czesania „dzikich fryzur” (pomysł Manueli Graczyk 6a, Olgi Oszczanowskiej 5a oraz Klaudii Łękawskiej 5b) na drugim piętrze na przerwach o godz.11.30 – 11.40 i 12.25 – 12.45.

Wieczór 20 maja również dostarczył nam wielu wrażeń, ponieważ od 16.30 – 18.30 można było potańczyć na szkolnej dyskotece.

Organizatorami były klasy 5a i 5c, opiekunami natomiast: tato Marcina Pisarskiego (5c), p. D.Bugajska,, p.G.Warchoł, p.A.Broda, p.B.Brząkała, p.S.Kosiński i p.S.Szczęsna – Cichoń – wszystkim bardzo dziękujemy za zaangażowanie i opiekę!

Więcej zdjęć: Dzień na opak

Więcej zdjęć: Dyskoteka