Archiwum aktualności - 2007 / 2008 | Zobacz inne lata

Śladami średniowiecznego Wrocławia2008-03-10

07.03.2008 w naszej szkole odbyła się IV edycja Międzyszkolnego Konkursu „Śladami średniowiecznego Wrocławia”. W konkursie rywalizowało 7 szkół. Wszystkie szkoły przygotowały prace plastyczne, które w tym roku stały na bardzo wysokim poziomie.

Najwyżej oceniono pracę SP 78. Do finału konkursu dostały się następujące szkoły: 107- 52 pkt, 78 i 96 po 51 pkt, 45- 48 pkt i 67- 44 pkt.

W finale rywalizacja była bardzo zacięta. Trzy szkoły uzyskały taką samą liczbę punktów i rozegrana została dogrywka między szkołami: 45, 78 i 107. Po dogrywce przyznano dwa II miejsca. Zwycięzcą została SP 96, II miejsce zajęły SP 78 i 107 IV miejsce zajęła SP 45. Gratulujemy zwycięzcom!