Archiwum aktualności - 2007 / 2008 | Zobacz inne lata

Brawo, brawo, brawo!2007-12-11
Prezydent Rafał Dutkiewicz wręczył nam dyplom za zdobycie II miejsca w klasyfikacji generalnej szkół konkursu "Wielka Nagroda Wrocławia" . O zwycięstwo ubiegały się 92 szkoły podstawowe z Wrocławia.

Dnia 6.12 pani dyrektor Małgorzata Mazur wraz z przedstawicielami szkoły : Martyną Muchą, Gosią Sobczuk i Aleksandrą Brzóstowicz udała do Ratusza na posiedzenie Rady Miejskiej, na której miało się odbyć podsumowanie i wręczenie nagród za konkurs „ Wielka Wrocławska”. Posiedzenie to miało miejsce w Sali Sesyjnej o godzinie 12.00. Na początek podano plan posiedzenia, a następnie wywołano szkoły po odbiór nagród. W konkursie brały udział 92 szkoły, z których nasza zdobyła 2 miejsce wśród wrocławskich podstawówek. Na początku prezydent miasta Rafał Dutkiewicz wręczył nam dyplom, a następnie uścisnął nasze dłonie. Potem zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Około godziny 12.30 byłyśmy już przed Ratuszem i szczęśliwe ze zwycięstwa pojechałyśmy do domów.

Małgosia Sobczuk i Martyna Mucha kl. 6a