Archiwum aktualności - 2007 / 2008 | Zobacz inne lata

Wielka Nagroda Wrocławia2007-10-23

Nasza szkoła kolejny raz wzięła udział w projekcie „Wielka Nagroda Wrocławia”. W roku szkolnym 2006/07 odbyła się już XII edycja tego ciekawego i prestiżowego projektu. Uczestniczyliśmy we szystkich konkursach przygotowanych przez organizatorów. W wielu z nich odnieśliśmy niemałe sukcesy:

• I i II miejsce w Konkursie Plastycznym „Wrocław, moje miasto”,
  • miejsce w Konkursie Ekologicznym „Wrocławska Zielona Szkoła”,
  • dwa wyróżnienia w Konkursie „Moja mała ojczyzna” oraz w Rajdzie „Wrocławskie Spacery Krajoznawcze”.

Zorganizowaliśmy wiele wycieczek w najbliższej okolice naszej szkoły, aby dobrze poznać miasto, w którym żyjemy. Uczestnictwo w „Wielkiej Nagrodzie Wrocławia” było dla nas okazją do zdobycia wielu nowych i nteresujących doświadczeń i okazało się naszym dużym sukcesem. W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy bardzo dobre II miejsce wśród blisko stu wrocławskich szkół.