Archiwum aktualności - 2007 / 2008 | Zobacz inne lata

Zobacz na co Cię stać!2008-06-20

Te słowa znanej piosenki stały się mottem uroczystości wręczenia medali uczniom klas 4-5 oraz pożegnania klas szóstych. Słowa: "Zobacz na co Cię stać" to również tytuł prezentacji multimedialnej podsumowującej rok szkolny 2007/2008, którą ,jak co roku na tę okoliczność, przygotowała Pani Magdalena Mielech.

Tradycją naszej szkoły jest to, że w przeddzień zakończenia roku szkolnego wręczane są medale SP 107 uczniom kl. 4-5 za wysokie wyniki w nauce - średnią ocen powyżej 5,0 i wzorowe zachowanie. Na tą uroczystość zapraszamy uczniów z rodzicami.

Spośród tych prymusów Rada Pedagogiczna przyznaje tytuł „ Primus Inter Pares” temu, kto w ciągu całego roku zdobywał laury w konkursach, wyróżnił się szczególnymi osiągnięciami.

W tym roku "Pierwszym wśród równych sobie" został Piotr Michoński z klasy 6c.

Dzisiaj odbyła się również miła uroczystość pożegnania jednego pracownika naszej szkoły. Na emeryturę przeszła pani Zdzisława Choroszko – szkolny pedagog.

Więcej zdjęć w galerii