Archiwum aktualności - 2007 / 2008 | Zobacz inne lata

Majówka czytelnicza2008-06-06

5 czerwca odbyła się majówka czytelnicza dla dzieci i młodzieży na Partynicach- był to jednocześnie finał 5 edycji akcji „Cały Wrocław czyta dzieciom”. Z naszej szkoły uczestniczyła grupa uczniów klas 1-3 pod opieką p. B. Wiśniewskiej i p. A. Waniowskiej . Dzieci zaśpiewały piosenkę akcyjną, której współautorem był Szymon Tymiak z klasy 6a. Akompaniowała na gitarze p. W. Merwińska, która przez cały miesiąc ćwiczyła z dziećmi. I warto było włożyć trud i wysiłek, ponieważ nasze wykonanie zwróciło uwagę organizatorów akcji i zostaliśmy nagrodzeni. Dodatkowo nagrodę odebrał Patryk Fałat w konkursie literackim, oraz Monika Willamowska i Krzyś Smoła w zabawach literackich.

Organizatorzy akcji ogłosili że w związku z wieloletnim bardzo aktywnym udziałem w akcji i trzykrotnym zajęciu 1 miejsca wśród szkół podstawowych Wrocławia, przechodnia dotychczas statuetka zostaje u nas na stałe! Brawo dla wszystkich uczniów i nauczycieli, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Więcej zdjęć w galerii fotografii