Archiwum aktualności - 2007 / 2008 | Zobacz inne lata

Ostatni mecz półfinałowy2008-04-22

Dziś w podziemiach szkoły odbył się ostatni mecz półfinałowy w ramach Dolnośląskich Meczy Matematycznych. Drużyna w składzie:

• Piotr Michoński – kapitan
  • Paulina Federowicz
  • Nikola Biały
  • Marta Niedziałek
  • Ewelina Sypień
  • Marcin Witkowski
  • Krzysztof Trojanowski
  • Grzegorz Dudkiewicz
  • Grzegorz Mańk
  • Maciej Kwiatkowski
  • Kacper Kadys
  • Zuzanna Oszust

po raz pierwszy w historii szkoły wywalczyła wejście do ścisłego finału tego trudnego konkursu. Dla przypomnienia dodam, że drużyna w pierwszym semestrze rozegrała trzy mecze – w tym dwa razy zwyciężyła, co zapewniło naszej szkole udział w półfinałach.

W drugim semestrze sytuacja się powtórzyła, nasi uczniowie również wygrali dwa z trzech rozegranych meczy. Zdobyliśmy jednak odpowiednią liczbę punktów, aby zakwalifikować się do rundy finałowej.

W sobotę o godzinie 10.15 rozpocznie się trójmecz ( w czasie tego spotkania jednocześnie walczą ze sobą trzy drużyny ) w Instytucie Matematyki przy pl. Grunwaldzki 2/4, na który zapraszamy wszystkich życzliwych SP 107 kibiców.

W imieniu całej drużyny i nauczycieli matematyki dziękuję Piotrowi Michońskiemu za przybycie na mecz (mimo dość poważnej kontuzji nogi - caaała w gipsie!!) oraz jego życzliwym rodzicom, którzy dotransportowali syna na spotkanie!!

TRZYMAMY KCIUKI W SOBOTĘ!!!

Dumne: Sylwia Szczęsna - Cichoń oraz Alina Krzykawiak