Archiwum aktualności - 2007 / 2008 | Zobacz inne lata

Poetry Recitation Competition2008-04-04

W dniu 3 kwietnia w naszej szkole odbyły się eliminacje do Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Literatury Anglojęzycznej. Uczniowie startowali w dwóch kategoriach wiekowych. Klasy 1-3 i klasy 4-6. Uczestnicy byli oceniani w następujących kategoriach: poprawność językowa, intonacja oraz ogólne wrażenia artystyczne. Jury w składzie pani Barbara Brząkała-Surówka, Justyna Hiper i Dorota Gieruń wyłoniło dwóch zwycięzców.

Z klas 1-3 pierwsze miejsce zajęła Natalia Romek (kl. 2b), a z klas 4-6 Aleksandra Brzóstowicz (kl. 6a). Zwycięzcy będą reprezentowali naszą szkołę na międzyszkolnym konkursie recytatorskim organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 we Wrocławiu dnia 26 kwietnia.

Pozostałe nagrodzone osoby to Magdalena Piechowicz (kl. 2b), Aleksandra Ciesielska (kl. 3c), Patryk Fałat (kl.5b), Anna Kornaś (kl. 6a).