Archiwum aktualności - 2006 / 2007 | Zobacz inne lata

Szkolne ekoludki 22007-04-19

W ramach projektu "Wrocławskie dzieci uczą segregować śmieci" otrzymaliśmy zaproszenie od Klubu Ekologa z SP nr 93 na Sympozjum Ekologiczne. Przedstawiciele naszego szkolnego Klubu Ekologa: Błażej Matys i Paweł Stec z klasy 3b zdali relację z naszych działań oraz wysłuchali wystąpienia przedstawicieli Eko- Unii na temat realizacji podejmowanych zadań przez inne szkoły ( prezentacja oraz przekazanie materiałów edukacyjnych).

W sobotę 21 kwietnia ruszyliśmy na pochód na wrocławski Rynek. Tak szkoły biorące udział w projekcie świętowały Dzień Ziemi! Nasza delegacja, chociaż nieliczna z powodu odbywającego się tego samego dnia Święta Szkoły, wygladała bardzo efektownie - zobaczcie sami! ( Więcej zdjęć w galerii - Ekoludki)