Archiwum aktualności - 2006 / 2007 | Zobacz inne lata

Śladami średniowiecznego Wrocławia2007-03-12

9 marca 2007 w SP 107 odbyła się III Edycja Międzyszkolnego Konkursu "Śladami Średniowiecznego Wrocławia". W konkursie uczestniczyło 9 szkół. W jury konkursu zasiadali: p. prof. Grażyna Pańko z UWr, p. Barbara Urkiel z WCDN, p. Urszula Kruszelnicka - wicedydektor SP 107 i p. Henryk Dunin- Juniewicz - ojciec chrzestny szkolnego sztandaru.

W tym roku jury miało dodatkowe, bardzo trudne zadanie. Musiało ocenić prace o patronie naszej szkoły- Piotrze Włostowicu, przysłane przez szkoły uczestniczące w konkursie.Prace były bardzo ciekawe, ale najlepszą wykonali uczniowie SP nr 96, którzy otrzymali za nią maksymalną ilość punktów. SP nr 96 okazała się także najlepsza w ogólnej rywalizacji i wygrała cały konkurs, drugie miejsce zajęła SP nr 97, a trzecie SP nr 43.

organizator Katarzyna Kopeć