Archiwum aktualności - 2006 / 2007 | Zobacz inne lata

Przedszkolaki w SP 1072007-01-08

8 stycznia 2007 zawitały do nas dzieci z przedszkola Sióstr Św. Józefa we Wrocławiu pod opieką pani Mieczysławy Łodziany i s. Aurelii.

Przedszkolaki zostały zaproszone na zajęcia komputerowe. Tematem zajęć była praca plastyczna pt. „Zimowe bałwanki”. Dzieci miały okazję pracować w programie graficznym Paint oraz tą samą pracę wykonywały zwykłymi kredkami. Po skończonej pracy był czas na fantastyczną zabawę na stronach www: można było stworzyć super zabawną rodzinkę bałwankową. Na koniec czekała niespodzianka – prezent: każdy dostał nasz szkolny kalendarz.

W pracy pani Magdy Mielech dzielnie pomagali uczniowie z klasy 4 a: Witek Oszczanowski, Kamil Rzetelski i Wojtek Koralewski – wielkie dzięki chłopaki! (Rysunki dzieci można podziwiać w galerii prac dzieci)